Golden Tulip Ampt van Nijkerk ★★★★
Berencamperweg 4, 3861 MC, Nijkerk (toon kaart)
- Binnenzwembad, Finse sauna en Turks stoombad
- Aan de rand van de Veluwe
- Niet ver van Amersfoort en Harderwijk
- Tip: Paleis het Loo
Het Golden Tulip Ampt van Nijkerk is een comfortabel 4-sterrenhotel gelegen aan de rand van de Veluwe in Nijkerk. Het hotel, dat over een binnenzwembad, sauna en Turks Stoombad beschikt, is gemakkelijk te bereiken via de A28 en ligt dichtbij de gezellige stad Amersfoort. Golden Tulip Ampt van Nijkerk is een sfeervol hotel met vele faciliteiten. Je komt heerlijk tot rust in de sauna, of het stoombad, waar hotelgasten gratis gebruik van...
Wanneer wil je weg?
Aanbiedingen:
- 3 dagen Veluwe incl. diner
- 2 nachten
- v.a. € 10244,00 p.p.
- Bekijk »
Algemene info
Check inVanaf 15:00 uur
Check uit
Voor 11:00 uur
Hoe kan ik betalen?
Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, dient in het hotel te worden betaald bij het in- of uitchecken.
Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt het volledige bedrag van de reservering in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren € 22,50 p.n.
Parkeren
Gratis parkeren bij het hotel
Toeristenbelasting
Toeristenbelasting - zit niet bij de totaalprijs inbegrepen en bedraagt € 2,30 p.p.p.n.
Aantal kamers
140 kamers
Hotel informatie
Het Golden Tulip Ampt van Nijkerk is een comfortabel 4-sterrenhotel gelegen aan de rand van de Veluwe in Nijkerk. Het hotel, dat over een binnenzwembad, sauna en Turks Stoombad beschikt, is gemakkelijk te bereiken via de A28 en ligt dichtbij de gezellige stad Amersfoort.
Golden Tulip Ampt van Nijkerk is een sfeervol hotel met vele faciliteiten. Je komt heerlijk tot rust in de sauna, of het stoombad, waar hotelgasten gratis gebruik van mogen maken. Bij het hotel kun je ook een fiets huren om de prachtige omgeving te verkennen. De 140 kamers zijn allen keurig ingericht en beschikken onder meer over wifi, een minibar, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met douche. Een kamer met bad is op aanvraag bij het hotel. Geniet tijdens je verblijf van een heerlijke lunch of diner in brasserie "De Patio". Of neem voor een uitgebreid diner plaats in het a la carte restaurant genaamd "De Baron".
Aan de rand van de Veluwe vind je het gezellige Golden Tulip Ampt van Nijkerk. Een prima uitvalsbasis voor een weekendje vertoeven in een prachtige natuur. Behalve de uitgestrekte bossen, kun je ook het sfeervolle Nijkerk, Harderwijk of Amersfoort bezoeken. Een dagje naar Paleis het Loo behoort ook tot de mogelijkheden. Een ding is duidelijk, je zult je hier niet snel vervelen.
Zeer goed Gebaseerd op 114 beoordelingen
Anoniem
Stel
1 nacht — 9 mei 2024
Beoordeling: 13 mei 2024
Mooi hotel en vriendelijke mensen.
Tip! Mooie fietsroutes.
Anoniem
Stel
2 nachten — 26 december 2023
Beoordeling: 31 december 2023
Dat het hotel beschikte over een binnenzwembad, sauna en stoombad.
Anoniem
Stel
1 nacht — 29 augustus 2023
Beoordeling: 4 september 2023
Een prachtig hotel, met een prachtig zwembad/sauna/turksstoombad. Het eten was verrukkelijk en smaakvol. Op zich een heel fijn hotel om nog eens terug te komen.
Tip! Prachtig om te fietsen en te wandelen. Het plaatsje Nijkerk is ook leuk om te zien.
Anoniem
Stel
2 nachten — 3 mei 2023
Beoordeling: 8 mei 2023
Mooi hotel en fijne kamer.
Tip! Dierenpark Amersfoort, een mooi park.
Anoniem
Stel
2 nachten — 29 mei 2022
Beoordeling: 3 juni 2022
Schone kamer.
Anoniem
Stel
2 nachten — 9 mei 2022
Beoordeling: 14 mei 2022
Anoniem
Gezin met kinderen
2 nachten — 19 juli 2024
Beoordeling: 24 juli 2024
Was er met mijn kleindochter. Ze heeft veel aandacht gehad van personeel. Super lief allemaal. Heerlijke kamer, zwembad en goed ontbijt. Diner zou wat uitgebreider kunnen.
Anoniem
Stel
2 nachten — 9 oktober 2023
Beoordeling: 14 oktober 2023
Alles was even netjes. Het leek druk, maar daar hadden we geen last van.
Anoniem
Stel
2 nachten — 30 augustus 2022
Beoordeling: 5 september 2022
Mooie omgeving om te fietsen vooral Spakenburg.
De werkzaamheden rond om het pand.
Tip! Mooie fiets omgeving. Spakenburg en het eemmeer.
Y Smit
Stel
2 nachten — 13 augustus 2022
Beoordeling: 18 augustus 2022
Mooie fietsroutes. Wellness aanwezig.
Geen minibar en kluisje aanwezig op de kamer.
Tip! Veluwe meer. Het was warm. Spakenburg look.
Anoniem
Stel
2 nachten — 27 juli 2022
Beoordeling: 1 augustus 2022
Het was schoon, netjes.
Badkamer gevaarlijk voor oudere mensen. Geen beugel aan de muur. En heel hoge instap bad. Geen losse douche.
Tip! We zijn naar verschillende plaatsen geweest.
g van den Bosch
Stel
2 nachten — 13 mei 2022
Beoordeling: 18 mei 2022
Bonnetjes beter controleren, bij uitchecken kreeg ik nog te horen moet nog betalen. Zowaar hadden wij de rekening bij ons, niet leuk, vooral de opmerking.
Tip! Goed.
Anoniem
Stel
2 nachten — 16 april 2022
Beoordeling: 22 april 2022
Een net hotel.
De vloerbedekking in het restaurant waar het ontbijt geserveerd word ziet er smoezelig uit, de tip is iets neer te leggen wat gemakkelijker schoon te houden is?
Tip! Wij hebben hier geslapen omdat wij naar de zwaluwhoeve gingen en om na een relax-dag niet zo lang te hoeven rijden, dit is goed te doen.
Anoniem
Stel
2 nachten — 20 maart 2022
Beoordeling: 25 maart 2022
Mooi hotel. Goed eten. Vriendelijk personeel. Fijn dat er een kluisje en koelkast op de kamer was, ook de spa was heerlijk.
Tip! Mooie fietsroutes via knooppunten.
Anoniem
Stel
2 nachten — 18 maart 2022
Beoordeling: 23 maart 2022
Sauna en zwembad.
Te zachte kussens.
Tip! Harderwijk en Amersfoort.
N Hoornweg
Stel
2 nachten — 18 februari 2022
Beoordeling: 23 februari 2022
Ziet er keurig uit, lekker eten, vriendelijk personeel.
Anoniem
Stel
2 nachten — 13 november 2021
Beoordeling: 18 november 2021
Mooi hotel, op een gunstige locatie.
Wij hadden gelezen dat de wellness bij aankomst gereserveerd kon worden. Bij aankomst bleek er nog maar 1 avond beschikbaar.
Tip! Te voet naar Nijkerk. Met de auto ben je zo bij een bosrijke omgeving, voor een heerlijke wandeling.
Anoniem
Stel
2 nachten — 14 oktober 2021
Beoordeling: 25 oktober 2021
Goede centrale uitvalsbasis.
Geen kluisje op de kamer, was jammer. Het niet kunnen reserveren in het restaurant, omdat we geen arrangement met diner hadden geboekt.
Tip! Leuke fietstochten vanuit het hotel gemaakt. Naast Amersfoort is ook Nijkerk een leuke stad, met goede restaurants.
Anoniem
Stel
2 nachten — 28 september 2021
Beoordeling: 3 oktober 2021
P.T. van Eijk
Stel
2 nachten — 27 september 2021
Beoordeling: 2 oktober 2021
De kamer, de badkamer en het ontbijt waren prima voor elkaar.
Het diner was niet goed, het was erg weinig voor het geld, vooral de groente en aardappel was erg weinig. We hebben daarom de tweede dag het diner elders gebruikt.
Tip! De ligging buiten het centrum vonden wij wel een klein bezwaar. We hebben wel genoten van de mooie omgeving. De fietsroute over Spakenburg was mooi, we zijn ook in Amersfoort geweest, prachtig allemaal!
Anoniem
Stel
2 nachten — 13 augustus 2021
Beoordeling: 18 augustus 2021
Anoniem
Gezin met kinderen
4 nachten — 25 juli 2021
Beoordeling: 1 augustus 2021
Prima locatie en kamer, qua indeling.
Nergens een menukaart van het restaurant om vooraf te bepalen of je gebruik wil maken van het restaurant. Daar 1 avond gegeten. Het menu past niet bij het type restaurant. De bijgerechten bij het menu niet lekker en hoge prijzen. In de matrassen van de bedden zat een grote kuil.
Tip! Mooie fietsroutes.
Anoniem
Stel
2 nachten — 1 juli 2021
Beoordeling: 6 juli 2021
Mooie en schone kamer. Het ontbijt is heel goed, keus genoeg zelfs voor een lastige eter als ik.
P.A. Verbeet
Stel
2 nachten — 25 juni 2021
Beoordeling: 30 juni 2021
Wandelmogelijkheden in de omgeving en Nijkerk.
Ligging naast industriegebied.
Tip! Wandelen door weilanden en bossen.
MEA Achten
Stel
2 nachten — 28 april 2021
Beoordeling: 3 mei 2021
Het saunabezoek.
Tip! We zijn op de fiets naar Amersfoort gegaan, leuke stad om te bezoeken.
A Gruteke
Gezin met kinderen
2 nachten — 16 april 2021
Beoordeling: 21 april 2021
Het zwembad was open!
Tip! Spakenburg is de moeite waard.
Anoniem
Stel
2 nachten — 25 september 2020
Beoordeling: 30 september 2020
Vriendelijk personeel.
De kamers en de gang een beetje gedateerd, miste een koelkastje. Een soort passpiegel op de deur zou fijn zijn.
Tip! Nationaal park Hoge Veluwe, Amersfoort.
Anoniem
Groep
2 nachten — 22 september 2020
Beoordeling: 27 september 2020
Tip! Naarden het weegschalen museum is erg leuk. Spakenburg mooie plaats.
Anoniem
Stel
2 nachten — 20 september 2020
Beoordeling: 25 september 2020
Anoniem
Stel
2 nachten — 3 september 2020
Beoordeling: 8 september 2020
A.G. Vos
Stel
2 nachten — 31 augustus 2020
Beoordeling: 6 september 2020
Het is op loopafstand van het centrum van Nijkerk waar voldoende leuke winkels en een museum aanwezig zijn. In het hotel is een klein binnenzwembad aanwezig met voldoende zwemruimte.
Wat wij misten was een kleine koelkast op de kamer.
Tip! Het hotel ligt aan een N weg aan de rand van een woonwijk op een industrieterrein. Het centrum is vlakbij, met de auto ben je zo in Flevoland of op de Veluwe. Het plaatselijke museum vlakbij de kerk is de moeite waard om te bezoeken.
Anoniem
Stel
2 nachten — 21 augustus 2020
Beoordeling: 3 september 2020
Anoniem
Stel
2 nachten — 16 augustus 2020
Beoordeling: 3 september 2020
De ligging van het hotel.
Minder goed personeel in de bediening, slechte elektrische fiets.
Tip! Veluwe meer is erg mooi.
Anoniem
Stel
2 nachten — 19 augustus 2020
Beoordeling: 3 september 2020
Aangenaam vriendelijk personeel.
Tip! Mooie fietsroutes.
Anoniem
Stel
2 nachten — 10 augustus 2020
Beoordeling: 3 september 2020
Anoniem
Stel
2 nachten — 22 augustus 2020
Beoordeling: 3 september 2020
S.G. van Burik
Stel
2 nachten — 5 maart 2020
Beoordeling: 10 maart 2020
Te zacht kussen.
G Scheer
Stel
2 nachten — 17 januari 2020
Beoordeling: 24 januari 2020
Alles!
De bedden waren goed maar wel wat hard. Een topper erop zou al uitkomst bieden.
Tip! Gezellig centrum. Leuke eettentjes.
Anoniem
Stel
2 nachten — 30 december 2019
Beoordeling: 6 januari 2020
Gezellig weg met oud en nieuw. Gemoedelijke sfeer. Behulpzame medewerkers toen wij ons pas om 16 uur, na een mooie fietstocht, aanmeldden om gebruik te maken van het diner op 31 december. Heerlijke sauna! Klein maar fijn!
Het enige dat ik heb gemist is een vergrotende spiegel in de badkamer (50+). Minder leuk was de blaffende hond van de buren, die zelf al vroeg gingen ontbijten op 1 januari.
Tip! Prachtige fietsroutes.
ANNEMIE Van Brande
Stel
2 nachten — 30 december 2019
Beoordeling: 4 januari 2020
Het hotel ligt niet ver van het centrum, mooie kamer en lekker eten.
Het hotel is aan een nogal drukke weg gelegen, maar het viel wel mee.
Tip! Het centrum heeft leuke, kleine en gezellige straatjes en is autovrij, dat is een pluspunt.
A. J. Klootwijk
Stel
2 nachten — 21 december 2019
Beoordeling: 26 december 2019
Keurig gerenoveerde hotelkamer.
Echte zitjes ontbreken. Ontbijt op zondag was ruim voldoende, maandag onder de maat. Dit verdient meer aandacht.
Tip! Nijkerk is een leuke stad, met ruim voldoende parkeergelegenheid.
M Hombrink
Stel
2 nachten — 15 november 2019
Beoordeling: 20 november 2019
Dat er een koffieapparaat en een waterkoker op de kamer aanwezig waren met alles erbij thee etc. Alles netjes en schoon. Personeel heel vriendelijk!
Dat het ei met spek bij het ontbijt koud was alhoewel het er net ingedaan was. Het spek smaakte naar oud vet.
Tip! Mooie fietsomgeving met een goed beschreven routes. Met de auto ook snel in de de omliggende steden. Heerlijk weekend gehad.
Anoniem
Stel
2 nachten — 15 november 2019
Beoordeling: 20 november 2019
Dicht bij centrum Nijkerk.
Tip! Mooie omgeving. Goede wandelmogelijkheden.
H van Wamelen
Gezin met kinderen
2 nachten — 25 oktober 2019
Beoordeling: 2 november 2019
M.E. Bredman
Stel
2 nachten — 21 oktober 2019
Beoordeling: 27 oktober 2019
Dichtbij bos en stad.
C.H. den Blaauwen-Jansen
Stel
2 nachten — 18 oktober 2019
Beoordeling: 26 oktober 2019
Het zwembad, de sauna en het ontzettend vriendelijke personeel.
De thee en de handdoeken hadden wel mogen worden aangevuld.
Tip! De Ermelose Heide en de schaapskooi waren voor ons onverwacht een bezoek waard!
Anoniem
Stel
2 nachten — 17 oktober 2019
Beoordeling: 22 oktober 2019
De wellness.
Tip! De omgeving biedt diverse mogelijkheden.
Anoniem
Stel
2 nachten — 30 juli 2019
Beoordeling: 30 september 2019
TEM van Dam
Gezin met kinderen
2 nachten — 23 juli 2019
Beoordeling: 16 augustus 2019
Ik vond het een heel mooi hotel en de kamers waren ook heel netjes en schoon. Heel lekker gegeten en het ontbijt was heel gevarieerd. Lekker gezwommen. Echt prima verblijf gehad.
Tip! Nijkerk is een gezellige plaats met veel terrassen en winkels. Ligt echt op de rand van de Veluwe en fietsen is daarom geweldig. We zijn naar het Kröller Müller museum geweest in Otterlo.
J.M.F. Eerbeek
Stel
2 nachten — 19 juli 2019
Beoordeling: 28 juli 2019
fietsvriendelijk hotel en keurig onderhouden.
Tip! De omgeving uitermate geschikt voor uitstapjes, zowel met de auto als met de fiets.
Anoniem
Stel
2 nachten — 11 juni 2019
Beoordeling: 17 juli 2019
Het ontbijt was goed en binnen 15 minuten rijden met de auto heb je genoeg voorzieningen en restaurants. Verder was het hotel erg schoon.
Wij vonden de bedden aan de harde kant. Het personeel vonden wij niet erg professioneel en vriendelijk. Verder vonden we het een beetje vreemd dat er in het zwembad van het hotel, zwemles wordt gegeven. Ondanks dat dit wordt aangegeven vonden wij dit niet passen.
Tip! Het bos in putten, All you can eat Nijkerkerveen, echt een aanrader!
J Hatzmann
Stel
2 nachten — 14 juni 2019
Beoordeling: 25 juni 2019
Mooi hotel, met een heerlijk ontbijt. Grote parkeerplaats en goed te bereiken. Nijkerk en omliggende plaatsen zijn met de fiets goed te bezoeken. Er is een overdekte- en afgesloten fietsenstalling en er zijn genoeg oplaadpunten voor de E-bike. Vriendelijk personeel.
Dat er in de badkamer de hele dag een rioollucht hing en dat de kopjes niet schoon waren.
Tip! We hebben leuke en gezellige plaatsen bezocht zoals Harderwijk, Spakenburg, Putten en Nijkerk.
Anoniem
Gezin met kinderen
2 nachten — 2 maart 2019
Beoordeling: 8 maart 2019
Rustige omgeving leuke mensen.
Wandelroute klopte niet, verouderd.
Tip! Mooi landgoed en prachtige duiventil, leuke uitstapjes naar Spakenburg en omgeving.
J Ras
Gezin met kinderen
2 nachten — 15 september 2018
Beoordeling: 21 september 2018
H.H Van der heijden
Individueel
2 nachten — 17 augustus 2018
Beoordeling: 25 augustus 2018
Prima personeel.
Het tapijt in het restaurant vonden wij er niet schoon uit zien, zaten vlekken in. We twijfelen niet dat het tapijt elke dag gestofzuigd werd, maar de vlekken die er niet uit kunnen is geen prettig aanzicht.
Tip! Het dorp Nijkerk was een leuke dag.
W.J.B. Meelen
Stel
2 nachten — 14 augustus 2018
Beoordeling: 20 augustus 2018
Tip! Leuke fietsroutes
Anoniem
Gezin met kinderen
2 nachten — 12 augustus 2018
Beoordeling: 17 augustus 2018
Fietsen op Veluwe.
Herrie van autoweg 301.
Anoniem
Stel
2 nachten — 3 augustus 2018
Beoordeling: 8 augustus 2018
Lekker rustig gelegen, gezellige sfeer in het hotel en mooie fietsroutes in de buurt.
Tip! Hele mooie omgeving, nabij water en bos, dus fijn om te wandelen en te fietsen.
M Kerybin
Gezin met kinderen
2 nachten — 21 juli 2018
Beoordeling: 26 juli 2018
Eigenlijk alles. Wij werden vriendelijk ontvangen, mooie schone kamer. Heerlijk gegeten in het restaurant, zowel diner als ontbijt. Prachtige omgeving om actief bezig te zijn.
Eén puntje,dat onze nieuwe fietsen 's nachts buiten moesten staan.
Tip! Naar Harderwijk gefietst,een heel gezellig stadje met leuke winkels. Terug langs het Veluwemeer gefietst. Volgende dag richting Putten, Ermelo en over de heide en bossen gefietst.
Anoniem
Stel
2 nachten — 14 juli 2018
Beoordeling: 19 juli 2018
Prachtige omgeving en fijn hotel met ontzettend vriendelijk personeel.
Fietstochten die niet kloppend waren vanuit het hotel.
HJ Jager
Stel
2 nachten — 11 juli 2018
Beoordeling: 16 juli 2018
Mooie fiets routes in de buurt. Heerlijk even er tussen uit en betaalbaar.
Tip! Mooie omgeving.
Anoniem
Stel
2 nachten — 30 juni 2018
Beoordeling: 7 juli 2018
Zwembad aanwezig.
Diner.
Tip! Prachtige omgeving, heerlijk fietsen, gezellige terrasjes en winkelen prima.
G de Vries
Stel
2 nachten — 30 juni 2018
Beoordeling: 5 juli 2018
Eigenlijk alles, vriendelijk personeel, fijne kamer, heerlijk eten.
Tip! Leuke plaatsjes, heerlijke fietsomgeving.
G Kastenberg
Stel
2 nachten — 30 juni 2018
Beoordeling: 5 juli 2018
Leuke fietsroutes vanuit het hotel.
Penetrante schoonmaaklucht opdekamer, die na veel luchten verdween.
Tip! Nijkerk leuke stad.
Anoniem
Stel
2 nachten — 30 juni 2018
Beoordeling: 5 juli 2018
K.H Dijkstra
Gezin met kinderen
2 nachten — 18 juni 2018
Beoordeling: 24 juni 2018
Gastvrijheid, zwembad. Wij komen binnenkort weer terug.
Geen zeep in de douche bij het zwembad.
Tip! Leuke vissersplaats Spakenburg-Bunschoten.
Anoniem
Stel
2 nachten — 20 mei 2018
Beoordeling: 25 mei 2018
Een prima verblijf om fietstochten te maken.
Tip! Polder Arkemheen is mooi en Spakenburg.
N Hogenhout Moleman
Stel
2 nachten — 18 mei 2018
Beoordeling: 23 mei 2018
Een hotel waar je je gelijk thuis voelt, vriendelijk personeel.
Tip! Prachtige omgeving, Nijkerk is een gezellig plaatsje met goede restaurants. Het is de moeite waard om naar de zandsculpturen te gaan kijken.
Anoniem
Gezin met kinderen
2 nachten — 11 mei 2018
Beoordeling: 17 mei 2018
A.M.S. Rucker
Stel
2 nachten — 6 mei 2018
Beoordeling: 12 mei 2018
Tip! Heerlijke fietsomgeving. Het oude ambachten en speelgoedmuseum in Terschuur is een aanrader. We hebben ons daar de hele dag prima vermaakt.
Anoniem
Stel
2 nachten — 5 april 2018
Beoordeling: 11 april 2018
Prima hotel, goede ligging, vriendelijk en behulpzaam personeel.
Slechte voorziening voor de fietsen, geen afsluitbare fietsenstalling.
Tip! Mooie omgeving om te fietsen of te wandelen.
A Foederer
Stel
2 nachten — 31 maart 2018
Beoordeling: 5 april 2018
Goed ontbijt. Als ze niet ons bed hoefden recht te leggen kregen we een consumptie met bitter garnituur. Best goed geregeld als je er toch maar 2 nachten bent.
Geen föhn in kamer gevraagd bij receptie was er niet. We hadden een upgrade van de kamer gedaan was €10 per nacht. Kamer leek bij binnenkomst best schoon maar er lag ontzettend veel stof op plaatsen die niet erg opvielen.
Tip! Centraal gelegen. Dicht bij Amersfoort vonden wij een mooie plaats.
JOHANNES van der Velden
Stel
2 nachten — 30 maart 2018
Beoordeling: 4 april 2018
Anoniem
Stel
2 nachten — 9 maart 2018
Beoordeling: 16 maart 2018
Vriendelijk personeel.
Klein bad.
Tip! Omgeving Nijkerk was leuk.
Anoniem
Stel
2 nachten — 6 maart 2018
Beoordeling: 11 maart 2018
Tip! Bezoek Spakenburg! Echt de moeite waard.
Anoniem
Groep
2 nachten — 27 februari 2018
Beoordeling: 4 maart 2018
Alles was goed verzorgd.
Tip! Wandelroute van 2 1/2 uur. Veel verschillende vogels gezien. En een ijsvogel gezien.
W.M.J Gevers
Gezin met kinderen
2 nachten — 12 februari 2018
Beoordeling: 22 februari 2018
Goed ontbijt en een goed diner. Vriendelijk personeel.
Tip! Nijkerk is een leuk plaatsje. Spakenburg is een mooi uitstapje.
J.A. de Jongh
Stel
2 nachten — 11 februari 2018
Beoordeling: 18 februari 2018
Wij vonden het een mooi en schoon hotel en een fijne locatie. Het eten was heerlijk.
Anoniem
Groep
2 nachten — 11 februari 2018
Beoordeling: 17 februari 2018
W.G.E. Aelfers
Gezin met kinderen
2 nachten — 12 februari 2018
Beoordeling: 17 februari 2018
Mooi verzorgt hotel, vriendelijk personeel, mooie kamer met goede bedden.
Te slappe kussens, die mogen echt beter.
Tip! Wij zijn nog in Spakenburg en Amersfoort geweest, beide een aanrader.
E Vonk
Groep
2 nachten — 6 februari 2018
Beoordeling: 12 februari 2018
Mooie schone kamers en heel vriendelijk personeel en goede maaltijden.
Anoniem
Stel
2 nachten — 2 februari 2018
Beoordeling: 8 februari 2018
Goede uitvalsbasis naar de Veluwe. Vriendelijk personeel en een prima ontbijt.
Tip! Spakenburg is leuk en natuurlijk park de Hoge Veluwe.
A.S.W.V. de Jonge
Stel
2 nachten — 19 januari 2018
Beoordeling: 27 januari 2018
Gezellig, prettige ontvangst, prima barman en lekker gegeten.
Koude kamer bij binnenkomst, verwarming stond uit en dat was toch wel zeer verfrissend.
Tip! Beetje rondgetoerd en wat kringlopen gedaan.
M Seegers
Stel
2 nachten — 19 januari 2018
Beoordeling: 25 januari 2018
Ontbijt, Kamer, zwembad, sauna waren prima voor elkaar. Personeel was vriendelijk.
Tip! In Putten zit een heel goed restaurant: T-Rex. Je moet wel reserveren anders is er geen plek. Ook heeft het hotel een leuke wandel en fietsroute in de omgeving.
Anoniem
Gezin met kinderen
2 nachten — 9 januari 2018
Beoordeling: 16 januari 2018
J van der Pas
Stel
2 nachten — 26 oktober 2017
Beoordeling: 5 december 2017
Sauna.
IDA Ida Jacobs
Groep
2 nachten — 27 oktober 2017
Beoordeling: 20 november 2017
Geweldig hotel, leuke omgeving.
Tip! Spakenburg is een leuk dorpje. Speelgoedmuseum in Ter schuur is enig.
Anoniem
Groep
2 nachten — 29 september 2017
Beoordeling: 20 oktober 2017
We waren om half 2 daar in het hotel en mochten gelijk naar de kamer, dus niet om 2 uur wat inchecken betreft. Er werd ons gevraagd of de kamer de andere dag ook schoongemaakt moest worden, maar dat vonden wij niet nodig. I.pv. kregen we een bon voor elk een drankje en een bittergarnituur. Vond ik super! Daar hebben we gelijk maar gebruik van gemaakt. Kamer zag er prima uit , er was een waterkoker en koffie en thee. Wij vonden het er goed uitzien en schoon.
Tip! Zaterdag zijn we in Spakenburg/Bunschoten geweest. Leuke plaats en door het prachtige weer zeer druk daar. Van Nijkerk zelf hebben we niet veel gezien. We hadden schitterend weer, warm zelfs. Kortom voor herhaling vatbaar! Mooi hotel, veel faciliteiten en goed te vinden!
Anoniem
Groep
2 nachten — 13 oktober 2017
Beoordeling: 18 oktober 2017
Prima hotel, gezellige bar, leuke wellness.
Nogal buiten het dorp.
W Versluijs
Stel
2 nachten — 30 augustus 2017
Beoordeling: 4 september 2017
Anoniem
Stel
2 nachten — 7 augustus 2017
Beoordeling: 30 augustus 2017
Mooie omgeving en goed hotel. Beslist de moeite waard om nog een keer heen te gaan. Dit keer helaas niet veel tijd i.v.m. familieomstandigheden.
Tip! Mooie bosrijke omgeving. Leuke plaatstsen in de buurt.
E. Tchai
Groep
2 nachten — 10 augustus 2017
Beoordeling: 19 augustus 2017
Vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt en mooie uitvalsbasis voor uitstapjes. Fijne ontspannen sfeer.
Jammer dat bij zo'n mooi en verzorgd hotel je als gast naar binnen moet door een haag van rokers bij de hoofdingang.
Tip! Barneveld was erg leuk en de boottocht met de Stedemaeght van Batavia stad naar Hoorn is ook een aanrader.
A den Haan
Stel
2 nachten — 28 juli 2017
Beoordeling: 4 augustus 2017
Alles goed.
Tip! Een mooie omgeving om te fietsen.
G.W.M. van der Meijden
Stel
2 nachten — 16 juli 2017
Beoordeling: 24 juli 2017
We hebben een paar heerlijke dagen gehad in een goed hotel en een leuke fietsomgeving.
H Vega
Stel
2 nachten — 17 juli 2017
Beoordeling: 23 juli 2017
Was goed.
Laatste nacht werkzaamheden aan de weg, geen oog dicht gedaan.
Tip! Prima sauna, maar geen klok ook niet in zwembad.
N Dekker
Groep
2 nachten — 30 juni 2017
Beoordeling: 8 juli 2017
Zeer groot gezelschap bridgers, allen van oudere leeftijd wat oponthoud gaf bij het ontbijt. Uitchecken op zondag was ook een crime doordat de bridgers ook weg gingen en allen nog wel een rekening te vereffenen hadden die de nodige uitleg behoefde. Jammer dat er op zo'n moment maar 1 dame aan de balie zit. De rij stond in slingers door de gang en hal. Wij zijn maar buiten op terras gaan zitten wachten.
J Krikke
Groep
2 nachten — 20 juni 2017
Beoordeling: 25 juni 2017
Het ontbijt en het buiten eten bij mooi weer.
Personeel restaurant eerste dag erg nors en niet erg professioneel. Tweede dag stuk vriendelijker! Kamer heeft geen airco, dat is bij warm weer een ramp. Tuimelramen kunnen open maar dan erg veel last van lawaai rijksweg, muggen en het licht.
Tip! Amersfoort.
MGA Smulders
Groep
2 nachten — 12 juni 2017
Beoordeling: 19 juni 2017
Gezellige bar en goed eten in het restaurant. Ook de ontbijtruimte is heel gezellig.
Zoals in bijna alle hotels moet je om te douchen in het bad klimmen en zo mogelijk nog erger er ook weer zonder valpartijen uit zien te komen. Waarom doen die hotels dat toch terwijl ik van iedereen hoor negen van de tien personen alleen maar douchen. Dit is dus niet alleen in dit hotel het geval.
Anoniem
Stel
1 nacht — 6 juni 2017
Beoordeling: 10 juni 2017
Alles keurig netjes, goede locatie.
Tip! Omgeving is mooi, Spakenburg tripje.
HT Sargentini
Stel
2 nachten — 30 mei 2017
Beoordeling: 6 juni 2017
Vriendelijk personeel en prettig verblijf gehad.
Badkamer erg klein.
Tip! Super fiets omgeving.
A.P. Quartel
Stel
2 nachten — 28 mei 2017
Beoordeling: 4 juni 2017
Het dag en nacht gezoem van afzuiging? Heel irritant. Het aangeboden drie gangendiner was een aanfluiting. Smakeloze diepvries schnitsel, erg vet.
Tip! Omgeving is prachtig.
A Kouseband
Stel
2 nachten — 17 mei 2017
Beoordeling: 22 mei 2017
Het hotel was gunstig gelegen en het zag er allemaal keurig uit, ook het terras lag gunstig.
Jammer dat er geen koelkast op de kamer was.
Tip! Een dag gefietst van uit het hotel was een leuke route. Ook een wandeling gemaakt vanuit het hotel, ook een mooie route. Nijkerk is een leuke plaats en ligt centraal in het land.
Anoniem
Stel
2 nachten — 15 mei 2017
Beoordeling: 21 mei 2017
Fijne sfeer. We voelden ons snel thuis. Goede verzorging. Vriendelijke mensen.
Tip! Bunschoten en Spakenburg. Fietsen op de Veluwe.
Anoniem
Stel
2 nachten — 16 mei 2017
Beoordeling: 21 mei 2017
Het concept betreffende het schoonmaken van de kamer. Bij verblijf van meer dan een nacht is er de mogelijkheid de kamer niet schoon te laten maken en de handdoeken nogmaals te gebruiken. We vonden dit een heel goed idee en hebben er graag aan meegedaan. Dat we daarvoor een extra drankje kregen aangeboden, was een leuke bijkomstigheid. Ook zonder dat hadden we hiermee ingestemd.
Niet heel makkelijk te bereiken met openbaar vervoer.
Anoniem
Stel
2 nachten — 12 mei 2017
Beoordeling: 19 mei 2017
Lekker ongedwongen.
Tip! Amersfoort we hebben een fiets gehuurd en dan kun je de oude binnenstad goed bekijken.
W van Dooren
Stel
2 nachten — 12 mei 2017
Beoordeling: 18 mei 2017
G.J. - Hilhorst
Stel
2 nachten — 5 mei 2017
Beoordeling: 15 mei 2017
Gezellig hotel, niet te groot en vele mogelijkheden voor fiets- en wandeltochten.
Veel te weinig plek om je fiets te stallen.
Tip! Oude ambachten museum in Terschuur is een aanrader. Pluimveemuseum in Barneveld.
Anoniem
Stel
2 nachten — 7 mei 2017
Beoordeling: 12 mei 2017
Goed hotel, heerlijk eten en drinken, goede bedden.
Tip! Heerlijk om te fietsen bv. langs de Zuiderzee maar ook in bossen.
J. Hofman
Gezin met kinderen
2 nachten — 4 december 2015
Beoordeling: 10 december 2015
Uitstekend net hotel, met goede voorzieningen (Zwembad, Solarium) en uitstekend personeel van de Receptie, Bediening, medewerkers Ontbijtservice.
De vloerbedekking van onze kamer was niet wat het hoort te zijn. We zagen in eerste instantie niet de bruine substantie op de vloerbedekking, maar de volgende dag zagen we in het licht steeds meer vieze plekken in de vloerbedekking. We hebben dit ook aangegeven bij de receptie en in het evaluatie-formulier gezet. Dat dit echt niet kon, en als we het eerder hadden ontdekt hadden we de kamer geweigerd.
Tip! De omgeving was bij ons bekend, want er woont in de omtrek familie van ons. Ja kan er mooi fietsen richting Putten of naar Spakenburg. En vlakbij is ook Amersfoort een bezoek waard.
Anoniem
Gezin met kinderen
1 nacht — 10 oktober 2015
Beoordeling: 23 oktober 2015
Dat het personeel meedacht over kamerindeling,waar je best kon eten met een grote groep etc.
Tip! Dolfinarium Harderwijk, Hans en Grietje,pannenkoekenhuis Zeewolde, Zandscupture Garderen, familierestaurant Wildebras Garderen.
Anoniem
Stel
2 nachten — 31 juli 2015
Beoordeling: 5 augustus 2015
zeer vriendelijk en professioneel personeel
J. Bakker
Stel
2 nachten — 23 juli 2015
Beoordeling: 30 juli 2015
De Barbecue was leuk en goed wat prijs/prestatie betreft. We hadden natuurlijk geluk, dat het op de betreffende avond mooi weer was. (do, 24/7). Fietsen waren goed, zodat wij vrijdag de hele dag hebben gefietst, echter zie 'minder leuk'.
Onze knooppunten route klopte niet helemaal, waardoor we wat verdwaald raakten en we onze oorspronkelijke route niet afgemaakt hebben.
Tip! Mooie omgeving om te fietsen, kan via de knooppunten van de ANWB.
F. Tichem
Stel
2 nachten — 21 juli 2015
Beoordeling: 27 juli 2015
Voldoet aan de eisen.
Drankjes aan de bar erg duur!
Tip! Muziekje in de sauna.
S. Tichem
Stel
2 nachten — 21 juli 2015
Beoordeling: 26 juli 2015
Dat er op de fiets genoeg te doen was in de omgeving. En ook nog lekker even zwemmen en sauna in op het eind van de dag was heerlijk.
Het vroege uitchecken om 10.00 uur. En dat ik bij een fietsarangement 15 euro moet bijbetalen voor een elektrische fiets i.p.v. een gewone terwijl € 10,- het prijsverschil is. Beetje vreemd.
Tip! Wij vonden Spakenburg en Barneveld erg leuk om te bezoeken.
Hotelfaciliteiten van Golden Tulip Ampt van Nijkerk
- Bar
- Dichtbij zwemvijver/natuurstrand
- Fietsverhuur
- Geschikt voor mindervalide
- Golden Tulip
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Maximaal 2 extra bedden mogelijk
- Restaurant
- Rookvrij hotel
- Rookvrije kamers
- Sauna
- Solarium
- Stomerij
- Terras
- Wasservice
- Wifi (gratis)
- Zwembad binnen
FAQ: Veelgestelde vragen
Wat is de goedkoopste aanbieding bij Golden Tulip Ampt van Nijkerk?
De goedkoopste aaanbieding is 3 dagen Veluwe incl. diner, deze boek je nu voor maar € 10.244,00! (op het moment van schrijven)
Hoe goed beoordeelt men een verblijf bij Golden Tulip Ampt van Nijkerk?
Onze gasten geven Golden Tulip Ampt van Nijkerk gemiddeld een 8.05 na hun verblijf. Dit cijfer is gebaseerd op 114 beoordelingen.
Hoe lang kan ik verblijven bij Golden Tulip Ampt van Nijkerk?
Bij Golden Tulip Ampt van Nijkerk is nu een aanbieding voor 3 dagen. Wil je nog langer verblijven, neem dan contact op met Zoweg.nl.
Welke tijd kun je in- en uitchecken bij Golden Tulip Ampt van Nijkerk?
Bij Golden Tulip Ampt van Nijkerk kun je inchecken om 15:00 uur en uitchecken om 11:00 uur.