EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee
Spijkweg, 8256 RJ, Biddinghuizen (toon kaart)
- Aan het Veluwemeer
- Binnenzwembad
- Dichtbij Walibi Holland
- Incl. eindschoonmaak
Gelegen aan het water van het Veluwemeer, vind je Europarcs Zuiderzee. Het park is centraal gelegen in Flevoland, waar u kunt genieten van de hoeveelheid natuur. Europarcs Zuiderzee is een kindvriendelijk vakantiepark, met verschillende faciliteiten om je tijdens de vakantie te vermaken. Europarcs Zuiderzee beschikt over 4 en 6-persoons vakantiehuisjes, welke allemaal vrijstaand zijn. De huizen beschikken allemaal over een woonkamer met...
Wanneer wil je weg?
Aanbiedingen:
Bosvilla 10 (10-pers.)
- Zoweg Deal! 3 dagen
- 2 nachten
- v.a. € 420,50 p.v.
- Bekijk »
- Zoweg Deal! 4 dagen
- 3 nachten
- v.a. € 459,05 p.v.
- Bekijk »
Zoweg Deal! 15 dagen
Faciliteiten van Villa Bosvilla 10
- Algemeen
- Gratis wifi
- Woonkamer
- Eethoek
- Televisie
- Zitje
- Keuken
- Vaatwasser
- Combi magnetron
- Koffiezetapparaat
- Koelkast met vriesvak
- Waterkoker
- Slaapkamer
- Aparte bedden
- 5 Slaapkamers
- Tweepersoonsbed
- Badkamer
- 2 Badkamers
- Toilet
- Inloopdouche
- Buiten
- Parkeren bij verblijf
- Terras met meubilair
- Ligging
- Vrijstaand
Kies een aankomstdatum
excl. city tax € 1,65 p.p.p.n. & € 43,- toeslagen o.b.v. 2 pers. Incl. eindschoonmaak
Dijkvilla 10 (10-pers.)
- Zoweg Deal! 3 dagen
- 2 nachten
- v.a. € 434,05 p.v.
- Bekijk »
Bosvilla 8 (8-pers.)
- Zoweg Deal! 3 dagen
- 2 nachten
- v.a. € 439,59 p.v.
- Bekijk »
Eco Villa 12 (12-pers.)
- Zoweg Deal! 3 dagen
- 2 nachten
- v.a. € 454,36 p.v.
- Bekijk »
Dijkvilla Wellness 8 (8-pers.)
- Zoweg Deal! 3 dagen
- 2 nachten
- v.a. € 460,82 p.v.
- Bekijk »
Dijkvilla 12 (12-pers.)
- Zoweg Deal! 3 dagen
- 2 nachten
- v.a. € 467,90 p.v.
- Bekijk »
Algemene info
Check inVanaf 16:00 uur
Check uit
Voor 10:00 uur
Hoe kan ik betalen?
Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, lokale heffingen, waarborgsom en eventuele voorkeurstoeslagen, dient vooraf te worden voldaan middels een factuur van het park, u ontvangt deze factuur van EuroParcs binnen 5 werkdagen na uw boeking bij Zoweg.nl.
Annuleringsvoorwaarden
Tot 28 dagen voor aankomst kun je gratis je boeking wijzigen naar een andere datum, of andere bestemming van EuroParcs op Zoweg.nl. Mocht de nieuwe datum of bestemming goedkoper zijn, dan krijg je het verschil niet terug.
Bij annulering meer dan drie maanden voor de ingangsdatum, 15% van de huurprijs + 100% administratiekosten. Bij annulering binnen drie tot twee maanden voor de ingangsdatum, 50% van de huurprijs + 100% administratiekosten. Bij annulering binnen twee tot één maand voor de ingangsdatum, 75% van de huurprijs + 100% administratiekosten. Bij annulering binnen een maand voor de ingangsdatum, 90% van de huurprijs + 100% administratiekosten. Annuleert u op de dag zelf, dan 100% van de huurprijs en administratiekosten.
Vakantiepark informatie
Gelegen aan het water van het Veluwemeer, vind je Europarcs Zuiderzee. Het park is centraal gelegen in Flevoland, waar u kunt genieten van de hoeveelheid natuur. Europarcs Zuiderzee is een kindvriendelijk vakantiepark, met verschillende faciliteiten om je tijdens de vakantie te vermaken.
Europarcs Zuiderzee beschikt over 4 en 6-persoons vakantiehuisjes, welke allemaal vrijstaand zijn. De huizen beschikken allemaal over een woonkamer met tv, complete keuken, badkamer met douche, gratis wifi, een terras met meubilair en is eindschoonmaak altijd inclusief. Op het park zelf is er voor iedereen wat te doen. Ga bijvoorbeeld bowlen, huur een fiets, of ga zwemmen in het binnenzwembad. Verder beschikt het park over een parkwinkel, restaurant, snackbar en beachclub.
Voor uitjes in de omgeving, is Europarcs Zuiderzee de perfecte uitvalsbasis. Attractiepark Walibi ligt op 4 autominuten, ga een dagje shoppen bij Bataviastad Fashion Outlet, of maak een mooie tocht met een van de vele wandel- en fietsroutes. Verder zijn Harderwijk, Elburg en Zwolle ook in de buurt gelegen voor een leuke dag.
Belangrijke informatie
Let op: huisdieren zijn bij dit vakantiepark altijd op aanvraag. Indien het park geen geschikte accommodaties beschikbaar heeft, zullen wij zo snel mogelijk contact opnemen.
Gebaseerd op 0 beoordelingen
Parkfaciliteiten van EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee
- Bowlingbaan
- EuroParcs
- Fietsverhuur
- Kinderfietsverhuur
- Minigolf
- Pizzeria
- Recreatieprogramma tijdens schoolvakanties
- Restaurant
- Sauna
- Skelterverhuur
- Snackbar
- Speeltuin
- Sportvelden
- Strand
- Tafeltennis
- Wasserette
- Watersportmogelijkheden
- Zwembad binnen
FAQ: Veelgestelde vragen
Wat is de goedkoopste aanbieding bij EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee?
De goedkoopste aaanbieding is Zoweg Deal! 3 dagen, deze boek je nu voor maar € 205,42! (op het moment van schrijven)
Hoe lang kan ik verblijven bij EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee?
Bij EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee is nu een aanbieding voor 8 dagen. Wil je nog langer verblijven, neem dan contact op met Zoweg.nl.
Welke tijd kun je in- en uitchecken bij EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee?
Bij EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee kun je inchecken om 16:00 uur en uitchecken om 10:00 uur.
Omgeving van het Hotel
Kom alvast in de stemming:
Boek nu de Zoweg Deal en geniet van 15 dagen in Bosvilla 10 bij EuroParcs Vakantiepark Zuiderzee! Dit kindvriendelijke vakantiepark, gelegen aan de prachtige oevers van het Veluwemeer, biedt de perfecte combinatie van natuur en ontspanning. In Bosvilla 10 vind je alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze vakantie, waaronder gratis wifi, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, comfortabele slaapkamers en een moderne badkamer. Geniet van de ruime terrassen met meubilair en maak gebruik van diverse optionele extra’s zoals handdoekpakketten, kinderbedden en zelfs huisdieren zijn toegestaan. Het park zelf heeft tal van faciliteiten zoals een binnenzwembad, bowlingbanen en een beachclub. Bovendien ligt het park nabij attracties zoals Walibi en Bataviastad Fashion Outlet. Mis deze unieke kans niet en boek vandaag nog jouw onvergetelijke vakantie!